Рада сестер

Найчисельнішою категорією серед медичних працівників закладу є молодші медичні спеціалісти. В Черкаській ЦРЛ їх працює 226 осіб. Ці працівники є незамінними на всіх ділянках роботи, починаючи від амбулаторно-поліклінічного прийому і закічуючи операційною чи пологовою залою, впорядкуванням території чи організацією свят.

Відсоток атестації від числа працюючих становить 74%, а від осіб, які підлягають атестації становить 100%. З них вищу кагорію мають 100 осіб, першу – 36 осіб, другу – 29 осіб.

головна медична сестра

Центром сестринської діяльності в закладі є Рада медичних сестер, яку очолює головна медична сестра Валашенко О.Л. З січня 2013 року склад Ради медичних сестер розширився із 16 до 26 осіб, що дало змогу охопити більший об'єм роботи і значно покращити показники діяльності. Члени Ради медичних сестер є повноправними учасниками лікувального та управлінського процесу в лікарні.

  З червня 2013 року в лікарні заснована первинна організація Асоціації молодших медичних спеціалістів з медичною освітою Черкаської області, членами якої є всі молодші медичні спеціалісти закладу.

 Зараз, в період реформування системи охорони здоров'я в Україні, дуже важливо, щоб медична допомога надавалась якісно на всіх рівнях, а наші пацієнти не відчули на собі можливих ускладнень під час змін. Тому прикладаємо максимум зусиль для того, щоб забезпечити виконання поставлених завдань на найвищому рівні.