Поліклінічне Відділення

Буднікова Ольга Володимирівна
Завідувач поліклініки Черкаської центральної районної лікарні
Відповідальна за організацію амбулаторно-поліклінічної допомоги населенню.
1981 року – закінчила Одеським медичний інститут
Категорія перша з організації та управління охороною здоров’я, перша з терапії

До складу центральної районної лікарні входить поліклінічне відділення, розраховане на 600 відвідувань в 1 зміну, в якому надається спеціалізована лікарська допомога жителям району по 23 профілям.

Розташована вона у шестиповерховій будівлі, яку було введено в експлуатацію в 1994 році. До цього багато років поліклініка займала двоповерхову будівлю (на теперішній час це приміщення неврологічного відділення).

В поліклініці створені всі необхідні умови для профілактики, лікування та діагностики жителів району.

В закладі працюють лікарі майже всих вузьких спеціальностей: терапевти, невропатологи, окуліст, отоларингологи, урологи, ортопеди-травматологи, ендокринолог та інші.  

Онколог веде консультативний прийом.

Пацієнти поліклініки мають можливість пройти всі необхідні обстеження: лабораторні, діагностичний, аудіометрії, гінекологічний прийом жінок та рентгенкабінет.

В середньому за рік в поліклініці реєструється більш як 190 тисяч  відвідувань.

В колективі працюють висококваліфіковані, досвідчені лікарі та медичні сестри. серед них: терапевт Грабовська З.М., хірург Коваль В.Д., травматологи-ортопеди Плис М.М., Момонт В.В., урологи Васильєв А.Є., Липовий В.М., дерматолог Ширінська О.І., окуліст Кантишева О.В., онколог Бондаренко С.Г., отоларингологи Дудко С.П., Вітько О.В., фізіотерапевт Клименко Н.М., невропатологи Горянська О.П., Куліш А.А., ендокринолог Задоя О.О. та інші.